Puls Kosmosu Flesz 2020-01-31

Zgodnie z zapowiedzią, poniżej znajdziecie pierwszy, a właściwie zerowy odcinek nowego podcastu, który – mam nadzieję – zagości na dłużej na portalu i w waszych słuchawkach.

Pomysł na podcast jest przede wszystkim bardzo prosty. Niczym w telewizji śniadaniowej czy porannej audycji radiowej, Flesz będzie jedynie szybkim (maks. 15-minutowym przeglądem prasy i aktualności naukowych z naciskiem na astronomię ale nie tylko). Od czasu do czasu być może trafi się jakiś gość, albo jakaś recenzja książki, ale wszystko będzie utrzymane w konwencji właśnie porannego przeglądu prasy, którego można wysłuchać podczas porannej drogi do pracy czy do szkoły.

Już teraz możecie znaleźć Puls Kosmosu Flesz na platformach Spreaker, Spotify, Podcast Addicts, Podchaser czy Deezer. Wkrótce audycja pojawi się także na Google Podcasts oraz Apple Podcasts, a dla osób nieprzekonanych do podcastów -oczywiście na tradycyjnym YouTube.

Już dziś zasubskrybuj PKF i słuchaj nas codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 7:00. Do usłyszenia!

https://www.youtube.com/watch?v=wcCWaMWClVk

Radek Kosarzycki

Popularyzator astronomii. Kulturalny cham. Od 2015 r. codziennie pisze i mówi o kosmosie na Pulsie Kosmosu. Od 2020 r. pisze o kosmosie także na najlepszym polskim portalu technologicznym Spider's Web.