Share

M.A.R.S. – akcja wciąż trwa!

Widzieliście już wizualizację bazy księżycowej, która może powstać w Rzepienniku Biskupim w ramach projektu Modular Analog Research Station M.A.R.S.? Jeżeli nie to klikajcie u góry i już możecie obejrzeć jak od wnętrz będzie wyglądała baza.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji wesprzeć tej rewelacyjnej aukcji na portalu PolakPotrafi.pl (https://polakpotrafi.pl/projekt/baza-ksiezycowa-pod-krakowem) to zapraszamy do przyłączenia się do tej inicjatywy.

A może jeszcze macie wątpliwości czy w ogóle warto się w to angażować, nie wiecie kto za tym stoi i o co tak w ogóle chodzi?

Jeżeli tak, to ustawiamy budziki na godzinę 8:00 – jutro o 8:30 w porannym programie “Dzień dobry TVN” o projekcie opowiadać będzie Łukasz Wilczyński z Europejskiej Fundacji Kosmicznej oraz pierwsi kandydaci na astronautów.

Zespół organizatorów w międzyczasie zabezpieczył już sprzęt i wyposażenie bazy, a do bazy organizatorów i podmiotów wspierających projekt dołączyła właśnie firma Estimote, która dostarczy do bazy odpowiednie beacony ze swojej oferty.

Jeszcze tylko kilka dni akcji, a docieramy dopiero do połowy kwoty – CZAS NA MOBILIZACJĘ!

GO M.A.R.S.!

Puls Kosmosu jest Patronem Medialnym Projektu M.A.R.S.

Popularyzator astronomii. Kulturalny cham. Od 2023 r. redaktor naczelny portalu Focus.pl Od 2015 r. prowadzi własny portal Puls Kosmosu. Od 2020 do 2023 r. pisał o kosmosie także na łamach Spider's Web.

You may also like...