M.A.R.S. – akcja wciąż trwa!

Widzieliście już wizualizację bazy księżycowej, która może powstać w Rzepienniku Biskupim w ramach projektu Modular Analog Research Station M.A.R.S.? Jeżeli nie to klikajcie u góry i już możecie obejrzeć jak od wnętrz będzie wyglądała baza.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji wesprzeć tej rewelacyjnej aukcji na portalu PolakPotrafi.pl (https://polakpotrafi.pl/projekt/baza-ksiezycowa-pod-krakowem) to zapraszamy do przyłączenia się do tej inicjatywy.

A może jeszcze macie wątpliwości czy w ogóle warto się w to angażować, nie wiecie kto za tym stoi i o co tak w ogóle chodzi?

Jeżeli tak, to ustawiamy budziki na godzinę 8:00 – jutro o 8:30 w porannym programie „Dzień dobry TVN” o projekcie opowiadać będzie Łukasz Wilczyński z Europejskiej Fundacji Kosmicznej oraz pierwsi kandydaci na astronautów.

Zespół organizatorów w międzyczasie zabezpieczył już sprzęt i wyposażenie bazy, a do bazy organizatorów i podmiotów wspierających projekt dołączyła właśnie firma Estimote, która dostarczy do bazy odpowiednie beacony ze swojej oferty.

Jeszcze tylko kilka dni akcji, a docieramy dopiero do połowy kwoty – CZAS NA MOBILIZACJĘ!

GO M.A.R.S.!

Puls Kosmosu jest Patronem Medialnym Projektu M.A.R.S.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Puls Kosmosu od 2015 roku informuje o aktualnościach ze świata astronomii, kosmologii i eksploracji przestrzeni kosmicznej. Krótko, rzeczowo i bez sensacji.

Autor: Radek Kosarzycki

ARCHIWUM

KONTAKT

pulskosmosu[at]gmail.com