Gwiazdozbiry #000: 50 lat temu ludzie wylądowali na Księżycu. I co z tego?

„Nadejszla wiekopomna chwiła…” jak mawiał Kazimierz Pawlak kilkadziesiąt lat temu.

Po wielu solo próbach i niepowodzeniach postanowiłem zewrzeć szeregi z Adamem Adamczykiem z portalu Kwantowo.pl i razem zdecydowaliśmy się na stworzenie nowego, niezależnego podcastu naukowego i okołonaukowego. Będzie dużo o kosmosie i fizyce, ale nie będziemy się ograniczać tylko do tego i od czasu do czasu zagoszczą u nas także inne nauki przyrodnicze.

Podcast przed chwilą pojawił się na portalu Spreaker, Spotify oraz iTunes. W ciągu kilku dni pewnie zindeksuje się na Google Podcasts. Zachęcamy do subskrypcji podcastu, abyście otrzymali powiadomienie o każdym kolejnym odcinku gdziekolwiek najczęściej słuchacie podcastów.

O kolejnych odcinkach znajdziecie informacje także na Facebooku i Twitterze, do których linki znajdziecie poniżej. Jeżeli natomiast nie jesteście miłośnikami słuchania czegokolwiek na urządzeniach mobilnych – zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube.

W międzyczasie zabieramy się za poprawę naszego warsztatu i szukanie materiału do kolejnego odcinka!

Spreaker:

[spreaker type=player resource=”episode_id=18605471″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” autoplay=”false” live-autoplay=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

Spotify:

Zachęcamy do polubienia naszych profili na portalach Facebook oraz Twitter.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Puls Kosmosu od 2015 roku informuje o aktualnościach ze świata astronomii, kosmologii i eksploracji przestrzeni kosmicznej. Krótko, rzeczowo i bez sensacji.

Autor: Radek Kosarzycki

ARCHIWUM

KONTAKT

pulskosmosu[at]gmail.com