Zostań Patronem Pulsu Kosmosu!

patron

Moi Drodzy Czytelnicy,

rozpoczynam akcję na Patronite.pl

http://patronite.pl/pulskosmosu

Pewnie pomyślicie

„oho, przeczytał o sukcesie Krzyśka Gonciarza i chce się podłączyć pod falę”.

I pewnie tak jest, choć cele mamy różne.

Powiem Wam bardzo krótko dlaczego zdecydowałem się na tę akcję.

Prowadzenie portalu, czytanie książek do recenzji, wyszukiwanie informacji, nawiązywanie kontaktów, przeprowadzanie wywiadów zajmuje tyle czasu co dwa etaty. Od 15 miesięcy dzień w dzień piszę, szukam, publikuję dla Was. I BARDZO TO LUBIĘ, to de facto najbardziej satysfakcjonujące zajęcie jakie kiedykolwiek wykonywałem.

Jedynym minusem jest fakt, że w przeciwieństwie do kosmosu, na Ziemi wciąż istnieje konieczność zapewnienia sobie pożywienia (aby mieć siły na pisanie), opłacania rachunków i zapewnienia sprzętu niezbędnego do prowadzenia portalu (wzglednie do jego rozwoju). A przy tak intensywnej pracy nad portalem – na pracę już nie starcza czasu, choć udaje mi się wcisnąć planetarium w niedzielę.

Gdyby Puls Kosmosu był portalem: plotkarskim, politycznym, publicystycznym, motoryzacyjnym, piłkarskim czy technologicznym – TEJ AKCJI BY NIE BYŁO. 🙂

Ale popularyzacja nauki w Polsce wciąż raczkuje i jak na razie nie jest źródłem zarobku, a poszukiwanie sponsorów portalu o tematyce czysto naukowej jest trudniejsze niż poszukiwanie planet typu ziemskiego w ekosferach wokół swoich gwiazd.

Wiem, że to co robię jest wartościowe, widzę to po Waszej aktywności, która jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji.

Teraz, dzięki portalowi Patronite możemy w końcu zaoferować Wam możliwość wyrażenia zadowolenia z portalu.

Możecie zostać patronami/sponsorami/mecenasami portalu zobowiązując się do miesięcznego wsparcia w wysokości 5, 10 czy 30 PLN. To niewiele, a dla mnie to ogromna różnica. 

Zebrane w ten sposób pieniądze pozwolą mi na zakup sprzętu, który pozwoli na znaczne rozbudowanie portalu i jego treści. Wywiady, rozmowy, KURSY astronomii, materiały dedykowane, a nawet książka – powstaną dużo szybciej dzięki Waszemu wsparciu.

Jeżeli podoba Wam się to co robię na Pulsie Kosmosu – zostańcie patronami portalu traktując wpłatę jako opłatę za czasopismo, tylko dostarczane codziennie, na świeżo 🙂

Wszystkim sponsorom już teraz serdecznie dziękuję, a wkrótce specjalnie dla Was dodatkowe, bardziej rozbudowane materiały.

Pozdrawiam,

Radek

Aby zostać Patronem naszego portalu kliknij TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Puls Kosmosu od 2015 roku informuje o aktualnościach ze świata astronomii, kosmologii i eksploracji przestrzeni kosmicznej. Krótko, rzeczowo i bez sensacji.

Autor: Radek Kosarzycki

ARCHIWUM

KONTAKT

pulskosmosu[at]gmail.com