Trzech członków załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) opuści dzisiaj laboratorium na orbicie i wróci na Ziemię. Telewizja NASA TV planuje pełną relację odłączenia od ISS i lądowania.
Po dwudniowej podróży @AstroAndreas z resztą załogi docierają do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Transmisja rozpocznie się o godzinie 9:20 naszego czasu. Dokowanie planowane jest na godzinę 9:42, a otworzenie włazu na 10:15.