Sonda Juno wychodzi z trybu awaryjnego, pierwsze manewry

Sonda Juno wyszła z trybu awaryjnego i z powodzeniem uruchomiła silniki przygotowując się do kolejnego bliskiego przelotu w pobliżu Jowisza. Kontrolerzy misji wysłali do sondy Juno komendę wyjścia z trybu awaryjnego 24 października. Potwierdzenie wykonania komendy dotarło na Ziemię 25 października. Sonda weszła w tryb awaryjny 18 października po tym jak monitor wydajności oprogramowania rozpoczął