Właz do statku kosmicznego Orion już otwarty
Astronauci by tak długo nie wytrzymali, ale właśnie taki cel miała misja Artemis I: gruntowne przebadanie rakiety SLS, statku Orion i wszystkich ich komponentów. Po przetransportowaniu statku Orion do Centrum Lotów Kosmicznych im. JFK na Florydzie, odprowadzeniu z niego wszystkich pozostałych w nim płynów i zdemontowaniu do analizy paneli osłony termicznej, inżynierowie otworzyli w końcu
